Pirmas susitikimas su biblioteka

Prasidėjus naujiems mokslo metams bibliotekoje atsiranda ir naujų skaitytojų – tai pirmokėliai. Pirmasis užsiėmimas jiems visuomet būna skirtas pažinčiai su biblioteka. Mažieji bibliotekos skaitytojai susipažino su biblioteka, knygų skyriais, jiems skirta literatūra, bibliotekos taisyklėmis. Bibliotekininkės atsakė į daugybę juos dominusių klausimų. Mažieji sužinojo, kad kaip ir žmonės, ir šuniukai, ir kiti gyvūnėliai turi savo namus, taip ir knygos turi namus – biblioteką, kad jos turi ir savo aprangą – viršelį, kuris saugo, kad knygelė ilgiau tarnautų. Iš knygos viršelio sužinome, apie ką joje rašoma. Visiems juk smagiau paimti patraukliai aprengtą, švarią, tvarkingą knygą. Knygos gyvenimas primena žmogaus gyvenimą – iš pradžių būna naujos – jaunos, vėliau pasensta. Jos visada nori būti švarios, tvarkingos, puošnios, tačiau ir joms pasitaiko „susirgti“… Būsimi skaitytojai, susipažinę su bibliotekoje galiojančiomis taisyklėmis, užsiregistravo bibliotekoje ir pasižadėjo dažnai joje lankytis ir tapti tikrais knygelių draugais, gražiai su jomis elgtis. Džiaugiamės, kad pirmokai tapo tikrais skaitytojais ir pasižadėjo gerai mokytis.
Progimnazijos/gimnazijos bibliotekininkės Valentina Šubravaja, Liudmila Ovčinikova

 

  • Optimized-DSC08888
  • Optimized-DSC08894
  • Optimized-IMG_6495
  • Optimized-IMG_6497
  • Optimized-IMG_6501
  • Optimized-IMG_6506

Partneriai