PILIETIŠKUMO PAMOKA – RENGINYS LAISVĖS GYNĖJŲ DIENAI PAMINĖTI

Tiktai mūsų meilėj – tu didžiulė. 
Mūsų delnuose – tu nesudeginama. 

  1. Degutytė Mažutė

Sausio 11-osios ankstyvą rytą I-IV gimnazijos klasių mokiniai ir mokytojai pilietiškumo pamoką – renginį „Atmintis gyva, nes liudija“ pradėjo uždegdama žvakutes ir  tylos minute pagerbdama žuvusiųjų už Laisvę atminimą.

Kiekviena diena mums, jauniems žmonėms, bus žymiai prasmingesnė ir vertingesnė, ta mažutė Lietuva mums bus daug brangesnė ir artimesnė, jei žinosime istorinius įvykius, faktus ir ją garsinusius ir garsinančius žmones.

Sausio 13-osios naktį prie Vilniaus televizijos bokšto žuvo 14, buvo sužeista apie 700 žmonių. Tą naktį prie televizijos bokšto ir prie Aukščiausiosios Tarybos rūmų žmones atvedė kažkas daugiau už pareigą. Gal svajonė. Gal tikėjimas. Gal meilė. Jie tai padarė dėl mūsų. Dėl laisvės. Dėl Lietuvos. Laisvė – neįkainojama kiekvieno žmogaus ir kiekvienos tautos vertybė. Esame dėkingi JIEMS, mūsų tautos didvyriams, paaukojusiems savo gyvybes tam, kad šiandien MES BŪTUME LAISVI.

 

Taisija Jezerskaja, I a klasės mokinė

  

  • cof
  • cof
  • cof
  • cof
  • cof
  • cof
  • oznor

Partneriai