Pilietinė akcija ,,Rašau Lietuvos vardą“

Svarbiausioms mūsų valstybės  datoms –Vasario-16- ajai ir Kovo 11-ajai – paminėti mokykloje buvo inicijuota akcija ,,Rašau  Lietuvos vardą“. Vaikų išradingumas nustelbė organizatorių lūkesčius: pradinukai žodį  ,,Lietuva“ dėliojo iš makaronų, žirnių, kriauklyčių, vaikystės nuotraukų, įvairiaspalvių lankstinukų bei karpinių, vyresnieji mokiniai pasitelkė telefonus, rašiklius ir net suolus. Gimnazistai sukūrė dėlionę, kuria išreiškė meilę Tėvynei įvairiomis pasaulio kalbomis,- neužmiršta ir gestų kalba.  Kovo 11-oji subūrė visus gimnazistus ir mokytojus  mokyklos aikštėje – čia vieningai  sustojome  ir ,,parašėme“  gyvą,  simbolizuojantį tikėjimą, viltį ir jaunystę tėvynės vardą – LIETUVA. Su gimtadieniu, Tėvyne!

Akcijos iniciatorė

lietuvių kalbos mokytoja Svetlana Vabinskienė

[Not a valid template]

Partneriai