Pažintis su didžiausia Lietuvos biblioteka

Pažintis su didžiausia Lietuvos biblioteka
    Saulėtą rudens dieną mes, 8c klasės mokiniai, išvykome į didžiausius Lietuvoje knygų namus – Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kurioje gyvena apie 6 milijonus knygų. Gidė papasakojo, kad po rekonstrukcijos bibliotekos inovacinės erdvės yra pritaikytos kūrybinėms dirbtuvėms, koncertams, įvairiems renginiams, kinui, kūrybai, bendravimui. Iš tiesų kai kuriose vietose taip ir norėjosi pasėdėti su puodeliu arbatos ir įdomia knyga rankose. Ypač įdomiai ir gražiai įrengti vaikų, siuvinėjimo skyriai, kompiuterių salė. O vitražai ir iš knygų sukurti portretai visus tiesiog pakerėjo. Į tokią ekskursiją patariu išvykti visiems ir išsamiau susipažinti su didžiausia Lietuvos žinių erdve.
                                                                                                                                                             8c klasės mokinė Anastasija Ziubrovskytė

  • 2018-10-09 12.56.11
  • 2018-10-09 13.03.26
  • 2018-10-09 13.21.17 HDR

Partneriai