Pavasaris Paryžiuje

Gegužės 13 d. gimnazijoje įvyko renginys, skirtas prancūzų kultūrai ir tradicijoms. Jame skambėjo prancūziškai atliekamos dainos, buvo deklamuojami eilėraščiai.Vedėjai taip pat visus žavėjo gražia prancūzų kalba.

Koncertą parengė gimnazijos prancūzų kalbos mokytojas Tadeuš Ladyš, o jam padėjo mokiniai ir grupė ,,Bravo”. Renginyje dalyvavo ir garbūs svečiai: Prancūzų instituto Lietuvoje Kalbos atašė Nicolas Torres, jo asistentė Snieguolė Kavoliūnienė. Visus pakerėjo nuostabus A. Puškino pagrindinės mokyklos muzikos mokytojos Larisos Semigrejevos smuikavimas, S. Daukanto gimnazijos prancūzų kalbos būrelio kuratorės Danutės Stankaitienės ir gimnazistų atliekamų dainų švelnus skambėjimas.

Toks koncertas mūsų gimnazijoje surengtas pirmą kartą, bet tikimės, jog dėmesys prancūzų kalbai, kultūrai, tradicijoms tik didės ir panašūs renginiai taps malonia tradicija.

I c klasės gimnazistė Gabrijelė Gerulaitytė

Fotoreportažą parengė I c klasės gimnazistė Gabrijelė Gerulaitytė