Paskutinis skambutis 2017

Ši diena ypatinga kiekvienam abiturientui. Tai viena gražiausių kiekvienos gimnazijos metų ciklo dienų. Joje telpa ryškiausi ne vienų metų prisiminimai, ir atskaitos taškas renkantis tolesnį gyvenimo kelią, planuojant savo ateitį. Pasibaigus Paskutinei pamokai, išėjusių iš klasių abiturientų koridoriuje laukė išsirikiavę 1-10 klasių mokiniai su gėlėmis.  Gyvuoju koridoriumi  abiturientai  nukeliavo į gimnazijos aktų salę, kur jų jau laukė gimnazijos administracija, mokytojai, tėvai (globėjai, rūpintojai), svečiai. Kiekvienam abiturientui linkime kuo didžiausios sėkmės egzaminų metu, ryžto ir atkaklumo kuriant savo sėkmės istorijas. Gerbiamiems mokytojams dėkojame už nuoširdų darbą ir pastangas, kurių dėka visi šie gražūs ir jauni žmonės yra tokie, kokie yra. Už šventinę nuotaiką, staigmenas dėkojame vienuoliktokams, jų klasių vadovėms, už gražų tarpmokyklinį bendradarbiavimą, kuris, tikimės, tęsis ir toliau, dėkojame visų mokyklų atstovams.

Pagalbos ir neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Liudmila Ovčinikova

Fotoreportažą parengė: III c klasės gimnazistė Nadia Ronlev-Solupajeva, IIIa gimnazistė Anastasija Jemanova

 

Partneriai