Paskutinės dienos kai galite užpildyti 2 proc. paramos prašymą

Norėtume priminti, kad kaip ir kasmet Jūs galite teikti paramą mokyklai neatvėrę piniginės. Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu, kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai.

Gyventojas turi teisę pateikti Prašymą, pasibaigus mokestiniam laikotarpiui, iki kito mokestinio laikotarpio gegužės 1 dienos, o tikslinti — iki rugpjūčio 20 dienos. Prašyme skirti mokesčio dalį galima nurodyti nuo 1 iki 5 metų paramos skyrimo laikotarpį.

Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Jo pateikimo būdai šie:

  1. Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt
  2. Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
  3. Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui. Taip pat popierinę prašymo formą galite perduoti vaiko klasės auklėtojui, išsiųsime į VMI.

Fondo rekvizitai:

Sofijos Kovalevskajos galimybių paramos ir labdaros fondas

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 224466880

Ačiū už Jūsų gerumą!

Paramą įvertins Jūsų vaikai.

 

Partneriai