Paskaita „Mokinių administracinė ir baudžiamoji atsakomybė“

Lapkričio 30 d. gimnazijoje lankėsi svečių iš Vilniaus miesto 6-ojo policijos komisariato. Su II-ų gimnazijos klasių mokiniais policijos atstovai kalbėjosi apie dažniausiai jaunimo tarpe paplitusius nusižengimus ir nusikalstamas veikas – rūkymą, alkoholio vartojimą, chuliganizmą, turto gadinimą, psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą, vagystes ir kt… Mokiniai galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus, į kuriuos buvo išsamiai atsakyta. Gimnazistai sužinojo labai daug informacijos apie gresiančią atsakomybę padarius tam tikrą nusižengimą. Dėkojame 6-ojo policijos komisariato pareigūnėms Renatai Makūnienei ir Irmai Petrošienei už nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą ugdant Lietuvos piliečius.

Agata Višnevska soc. pedagogė

  • Optimized-DSC_0260

Partneriai