Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena

Gegužės 10  – Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena ir SSM 30  – mečio jubiliejų  Sofijos Kovalevskajos progimnazijos 5 – tokai paminėjo su nuotaikingų, linksmų flashmobų mokyklos stadione! Nes fizinis aktyvumus – svarbiausia sveiko gyvenimo ir geros savijautos pagrindas!

Ačiū visiems dalyviams už gerą nuotaiką ! Didelis ačiū  kūno kultūros mokytojai Janinai Lazinkienei už puikų  organizavimą ir bendradarbiavimą. Ačiū 8a klasės moksleiviui Patrikui Ravinskiui , kuris  pasižymėjo atsakingumų ,  darbštumų  ir buvo  mūsų šokio choreografas  ! Taip pat ačiū gimnazijai  už pagalbą su aparatūrą ir už filmavimą ir 5 -tų klasių auklėtojoms už palaikymą!

 

  • _ART1677
  • _ART1701
  • _ART1711
  • _ART1742
  • _ART1750
  • _ART1791
  • _ART1815
  • _ART1924

Partneriai