Akcija ,,Mums reikia taikos“

Akcija ,,Mums reikia taikos“

Nebūk naivus kelyje sąjunga (NNKS) nuo sausio 15 d. iki vasario 28 d. paskelbė piešinių arba fotografijų konkursą ,,Kas man yra taika?“, kurioje dalyvauja ir mūsų progimnazijos mokiniai. Padedant dailės mokytojai A. Kasatkinai, 5-8 klasių mokiniai per dailės pamokas savo piešiniuose stengėsi pavaizduoti, kaip jie suvokia pasaulį be karų, kuo gali prisidėti saugant taiką ne tik visame pasaulyje, bet ir mūsų aplinkoje. Vasario 16-ąją piešinių paroda buvo atidaryta mokyklos fojė.

 • Optimized-_imonyte Karina 6a
 • Optimized-_iupienis Rimantas 6a
 • Optimized-Aleksiuk Margarita 8c
 • Optimized-Dunec Anastasija 5a
 • Optimized-Gri_ko Emilija 5b
 • Optimized-IMG_8083.JPG
 • Optimized-IMG_8085.JPG
 • Optimized-IMG_8086.JPG
 • Optimized-Kleimionovas Bernardas 6a
 • Optimized-Liovina Milana 5b
 • Optimized-Lyskoit Konstantin 5a
 • Optimized-Baranova Darja 6b

Partneriai