Orientacinis – edukacinis žaidimas „Atrask, pažink, tyrinėk“ Trakų Vokės dvare

Rugsėjo 29 dieną Tautinių mažumų departamento prie LR Vyriausybės kultūros projekto „Lietuva – IT šalis“ dalyviai: Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija, Butrimonių Anos Krepštul gimnazija, Eišiškių Stanislavo Rapolionio gimnazija bei Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija lankėsi Trakų Vokėje, kur susipažino su dvaro šeimininkų – grafų Tiškevičių šeimos gyvenimo istorija, apžiūrėjo renovuoto dvaro vidų. Po ekskursijos mokiniai dalyvavo orientaciniame – edukaciniame žaidime „Atrask, pažink, tyrinėk“, kurio metu žemėlapio (interaktyvus arba paprastas – dalyviai rinkosi patys kurį naudoti) pagalba reikėjo orientuotis, išgvildenti užduotis, o teisingus atsakymus surasti pažymėtose vietose esančiose lentelėse su žaidimo simboliais. Žaidimą laimėjo daugiausia užduočių per trumpiausią laiką išsprendusi komanda.

Vėliau projekto dalyviai susirinko vienoje iš dvaro salių aptarti žaidimo rezultatus ir reflektuoti.

  • IMG_8295
  • IMG_8296_1
  • IMG_8296
  • IMG_8297
  • IMG_8300
  • IMG_8307
  • IMG_8308
  • IMG_8322

Partneriai