OLIMPINIS MĖNUO 2021

Visą spalio mėnesį Sofijos Kovalevskajos progimnazijos 3-4 klasių mokiniai kartu su klasės vadovais, neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Valentina Kislauskiene ir fizinio ugdymo vyr. mokytoja Janina Lazinkiene dalyvavo projekto “Olimpinis mėnuo 2021”, veikloje. Projekto metu mokiniai puikiai leido laiką sportuodami kartu su LT team olimpiečiais ir žymiausiais sportininkais, diskutavo labai rimtomis temomis apie fizinio aktyvumo, emocinės sveikatos, sveikos mitybos ir bendradarbiavimo svarbą kasdieniame gyvenime. Šios temos buvo integruotos į fizinio ugdymo, pasaulio pažinimo pamokas bei aktyviąsias pertraukas.

Projekto tikslas – lengvai ir suprantamai pateikti informaciją mokiniams, pasiūlyti naujų idėjų ir motyvuoti juos būti fiziškai aktyvius (ir ne tik) tikrai buvo pasiektas.

Visi dalyvavę projekto sveikatingumo užsiėmimuose gavo žinių, puikiai praleido laiką, ir spalio mėnesį jiems buvo įteikti padėkos ir diplomai.

  • 3a_page-0001
  • 3b_page-0001
  • 3c_page-0001
  • 4a_page-0001
  • 4b_page-0001
  • 4c_page-0001
  • JANINA_page-0001
  • Padeka_page-0001
  • VALENTINA_page-0001

Partneriai