NUD GIMNAZIJOJE. VILNIUS TECH DIENA

VILNIUS TECH diena: geriausias būdas mokytis –pačiam tyrinėti, patirti, pamatyti

Birželio 7 d. I-III klasių mokiniai mokėsi netradiciškai – ne tik susižavėję klausėsi Vilnius Tech dėstytojų Tomyslavo Sledevič, Valerijos Bernotienės. Arūno Jaro, VU profesoriaus Egidijaus Norvaišo ir studentų, buvusių gimnazijos moksleivių, bet ir patys dalyvavo viktorinose, taikė savo tiksliųjų mokslų žinias, kūrė tiksliųjų ir gamtos mokslų plakatus-reklamas.

Vėliau I klasių mokiniai pristatė savo projektinius darbus. Moksleiviai atliko tyrimą, kaip bendraamžiai sveikai gyveno karantino metu, domėdamiesi tėvų profesijomis mąstė, kuo patys norėtų būti, keliavo ne tik po Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Druskininkus, bet ir domėjosi visos Lietuvos aukščiausiai apžvalgos bokštais, užsidegę tyrinėjo ekologijos problemas, slėpiningą gyvūnų pasaulį.

Tuo tarpu III klasių mokiniai klausydami Vilnius TECH dėstytojo Arūno Jaro paskaitos „Studijos Vilnius Tech – rimtas požiūris į ateitį“ patys rimtai mąstė apie savo ateitį.

Įvairiapusė netradicinė ugdymo diena ne tik suteikė daug naudingos informacijos, puikių emocijų, bet ir atradimo džiaugsmo.

NUD programa

• Capture