Netradicinė ugdymo diena „Įžymių žmonių diena, skirta Sofijos Kovalevskajos gimtadieniui paminėti“

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija organizuoja temines ugdymo dienas, skirtas pažintinei, kultūrinei, socialinei ir pilietinei veiklai. Sausio mėn. 18 d. vyko netradicinė ugdymo diena, kuri buvo skirta Vilniaus 700 metų jubiliejui ir Sofijos Kovalevskajos gimtadieniui paminėti, lietuvių kalbos integracijai ugdymo procese.

Netradicinės ugdymo dienos temos:

1-4 klasės – „Sofija Kovalevskaja“

5 klasės – „Paminklai žymiems Lietuvos žmonėms Vilniuje“

6 klasės – „Ką kalba Vilniaus miesto gatvių pavadinimai?“

7 klasės – „Vardai ir žmonės…“ Kodėl Vilniaus mokyklos pasirinko šių Lietuvos žmonių vardus?

8 klasės – „Lietuvos prezidentai“

3 pirmas pamokas mokiniai mokėsi savarankiškai, per 4-5 pamokas vyko pristatymai klasėse ir progimnazijoje ,,Mokiniai mokiniams“, per 6 pamoką – savarankiško ugdymo dienos vizualizacija progimnazijos erdvėse, refleksija.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

  • Collages (1)
  • Collages (2)
  • Collages (3)

Partneriai