MOKYTOJŲ KLUBAS. Mokytojas yra ne tik mokytojas

Kas iš tikrųjų yra menas? Koks jo poveikis žmogui?
Būtent spalio 28 dieną Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos Mokytojų klubui agentės Indrė ir Eglė atidarė duris į spalvotą Nacionalinės dailės galerijos pasaulį. Vaikščiodami paslaptingais galerijos koridoriais mokytojai suprato, kad menas tai yra atskiras kiekvieno žmogaus mažas pasaulis, kurį jis susikuria pats.
Edukacinėje išvykoje mūsų visų laukė mažas stebuklas – buvimas kartu, puikios nuotaikos ir laimingos veido išraiškos. Po ekskursijos pasidalinome mintimis ir įspūdžiais, dirbdami grupėse svarstėme, kaip ši patirtis gali pasitarnauti mūsų darbe – tiek vedant pamokas, tiek kuriant jaukesnes ir naudingesnes mokyklos erdves.
Smagu, kad ir kiti progimnazijos mokytojai prisidėjo prie stereotipo “Mokytojas ne tik mokytojas” keitimo ir Mokytojo klubo veiklos. Ir dar kartą kviečiame tobulėti siekiančius progimnazijos mokytojus į klubo veiklą, kuri vyks ne tik mokyklos erdvėse.

Projektas ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“

• 20211105081654
  • 20211105083257