Nacionalinės karjeros savaitės (NKS 2017) renginių įvairovė

Lapkričio 20 dieną gimnazijos mokiniai prisijungė prie LR prezidentės paskelbtos NKS 2017 Lietuvoje. Gimnazijoje šią savaitę vyko iš tiesų daug renginių – susitikimai su banko darbuotojais, ISM protų mūšis, stalo žaidimai, diskusijos, kuriose buvo dalijamasi patarimais, kaip pasirinkti specialybę ir kokios būsimos karjeros galimybės.

II klasių gimnazistai sulaukė viešnios – „Swedbank“ darbuotojos ir „Būsiu“ projekto dalyvės Litos Kvedarienės. Ji papasakojo apie karjeros galimybes ne tik banke, bet ir kitose srityse, pasidalijo savo darbų ieškojimo patirtimi ir – svarbiausia – skatino gimnazistus siekti tikslų.

Trečiokų ir ketvirtokų komandos susigrūmė ISM universiteto organizuotame protų mūšyje. Praėjusiais metais patyrę pralaimėjimo kartėlį ketvirtokai šį kartą buvo ypač gerai pasiruošę ir neabejojo savo pranašumu. Protų mūšį moderavo ISM ambasadorė mūsų gimnazijoje IV d klasės mokinė Elina Jankovskaja.

Lapkričio 21-ąją grupės gimnazistų iš IIc, IIIb, IVc ir IVd klasių laukė įdomūs susitikimai su IT specialistais, dirbančiais įvairiose srityse. Moksleiviai dalyvavo projekto „Būsiu“ konferencijoje banke „Swedbank“. Ten gimnazistai ne tik išgirdo daug įvairios informacijos, patarimų, bet ir žaidė stalo futbolą.

Ekonomikos mokytoja Elada Stasiulevičienė

„Būsiu“ projekto konferencija „Swedbank“ labai patiko, nes sužinojau apie IT specialistus ir kaip geriau apsispręsti dėl būsimos karjeros. Elina Jankovskaja, IV d kl.

Konferencijoje man viskas patiko: pradedant istorijomis apie IT sferą ir baigiant stereotipų dėl lyčių nelygybės tam tikrose veiklos srityse naikinimu. Puiki atmosfera tik padidino malonumo ir naudingumo koeficientą. Tikiuosi, kad ateityje bus daugiau galimybių dalyvauti tokiuose naudinguose renginiuose. Ačiū už suteiktą galimybę ir sausainį su labai skania debeto kortele, kuriuo mus pavaišino banke:). Martynas Gripinskij, IV d kl.

 

 

  • Optimized-IIb(1)
  • Optimized-IIb(2)
  • Optimized-IIb
  • Optimized-NKS(1)
  • Optimized-NKS

Partneriai