Nacionalinė karjeros savaitė 2018. Ekskursija į Vilniaus oro uostą

Lapkričio 20 dieną IVa klasės mokiniai kartu su klasės vadove J. Šukelienė ir ekonomikos mokytoja E. Stasiulevičiene apsilankė ekskursijoje – Vilniaus oro uoste. Vykstant karjeros savaitei Vilniaus oro uostų įmonė pirmą kartą surengė tokio pobūdžio ekskursiją, kurios metu mokiniai galėjo susipažinti su šios įmonės veikla iš vidaus. IV klasės mokiniams buvo pasakojami aktualūs dalykai, tokie kaip – darbuotojų sėkmės istorijos. Buvo įdomu susipažinti su kai kurių sričių darbuotojais ir jų keliu iki sėkmingo darbo dinamiškame Vilniaus oro uoste. Visos ekskursijos metu labai patiko atstovų susidomėjimas ir iniciatyva, taip pat saldūs komplimentai – keksiukai ir gaivieji gėrimai laukė mūsų po pristatymo. Smagiausia dalis buvo, kai apsilankėme kilimo ir tūpimo take. Buvo pasakojama apie Vilniaus oro uosto tako niuansus ir ypatumus: kelio ilgis sudaro 2,515 km; kilimo takas nėra visiškai lygus, yra 7 m įduba. Taip pat didelį įspūdį paliko apsilankymas ugniagesių terminale. Kai kuriems mokiniams pasisekė išbandyti ugniagesių mašiną, pasivažinėti kartu su ugniagesiu ir atlikti kai kuriuos manevrus. Ši ekskursija tikrai buvo viena iš įdomiausių ir įsimintiniausių, kuriose kada nors teko būti. Matėsi darbuotojų iniciatyva, geraširdiškumas ir paslaugumas. Norėtųsi daugiau tokių ekskursijų, kurios susijusios su sėkmės istorijomis ir žmonių atsidavimu darbui.

IVa klasės mokinė Anastasija Babenko

 

Lapkričio 20 dieną mes su klase buvom ekskursijoje Vilniaus oro uoste. Iš pat pradžių mums teko praeiti kontrolės patikrinimą, kaip daro visi žmonės, jeigu išskrenda arba parskrenda. Man buvo naujovė tai, kad oro uoste yra kino salė, kur galima žiūrėti filmus. Mus atsivedė į tą salę ir papasakojo apie profesijas, kurios oro uoste ir kaip tas darbas vyksta, kiekvienas iš darbuotojų papasakojo savo karjeros siekimą. Po to buvo labai malonu, kad mus pavaišino keksiukais ir sultimis, iš tiesų tai padarė didelį įspūdį, todėl, kad buvo netikėta. Po teorinės dalies mus pasodino į autobusą ir parodė lėktuvus, teko pamatyti, kaip lėktuvas kyla į orą. Užvažiavome į oro uosto gaisrinę, ten pavežiojo su šiuo metu tokia vienintele Lietuvoje gaisro mašina, kainuojančia apie 700 tūkst. eurų. Taip pat labai daug naujo papasakojo apie pačius lėktuvus, skrydžius. Man patiko ekskursija, daug naujo apie darbą oro uoste sužinojau ir apie patį oro uostą, viskas buvo labai įdomiai pasakojama, nenuobodu, kaip dažnai būna. Ačiū už tokią ekskursiją.

IVa klasės mokinė Lina Kočina

Ekonomikos mokytoja E. Stasiulevičienė

Istorijos mokytoja J. Šukelienė

  • Optimized-Oro

Partneriai