„Mūsų inicialai“ II gimnazijos klasių Gaminių dizaino ir technologijų dalyko kūrybinių darbų paroda

Dar neprabėgus pačioms gražiausioms metų šventėms mūsų mokykloje, antrame aukšte, galima pamatyti gimnazistų darbų parodą: II – okų sukurtus inicialus. Pirmosios vardo ar pavardės raidės jau seniai peržengė rašytinius variantus. Dabar inicialai pagyvina bet kokį interjerą, suteikia daugiau išskirtinumo ir asmeniškumo supančiai aplinkai. Taip pat gali tapti puikia atrama knygoms ar papildomu šviesos šaltiniu.

Raidėms kurti buvo naudojamas kartonas (įvairių pakuočių) ir klijai, o dekoravimui – pasirinktos dekoravimo priemonės ir technologijos. Taip ugdomas gimnazistų kūrybiškumas.

Žodžio reikšmė: iniciãlai [lot. initialis — pradinis]:
1. asmenvardžio (vardo ir pavardės, tėvavardžio) pirmosios raidės;
2. puošnios, dažnai kito šrifto ir spalvos rankraštinio arba spausdinto teksto ar jo dalies pirmosios raidės.

Parengė technologijų ir dailės mokytoja Rūta Strumskienė

• Optimized-20180104_185058