Mokytojų konferencija

2022m. birželio 09d. Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje vyko kasmetinė mokytojų konferencija ,,Formuojamojo vertinimo strategijų taikymas pamokoje- kelias į pokyčius“. Pranešimus skaitė 12-a įvairių dalykų mokytojų. Mokytojai kalbėjo apie mokymąsi kuriančias strategijas, netradicines mokymosi erdves, įsivertinimą pamokose, integraciją, formuojamąjį vertinimą, grįžtamojo ryšio teikimą ir kitus aktualius dalykus. Pranešimai buvo paremti praktine veikla- eksperimentais, tyrimais, bandymais mokyklos kieme, LEGO konstravimu, įsivertinimo pavyzdžiais. Kasmetinė konferencija – tai galimybė pasitikrinti, ar geru keliu einame, pasidalinti sėkmės pavyzdžiais, idėjomis, pasidžiaugti kolegų atrastais naujais metodais ir strategijomis mokyti kitaip, padaryti mokymąsi įdomiu ir įtraukiančiu procesu.

• asta
  • kon