“Progimnazijos Garbė 2016”

Gegužės 20d. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija, besibaigiant mokslo metams, pakvietė pasidžiaugti gerais ir prasmingais darbais renginyje „ Progimnazijos garbė 2016“, kuriame apžvelgta, kuo gyveno progimnazija šiais mokslo metais, kuo jie buvo išskirtiniai ir dosnūs.

Progimnazijos direktorė pasveikino sėkmingiausiai  įvairiose olimpiadose, konkursuose, sportinėse varžybose dalyvavusius mokinius. Jų išties gausus būrys! Gerai mokytis, gerai dirbti, pasiekti puikių įvertinimų tapo garbės dalyku.

Padėkota mokytojams, parengusiems olimpiadų ir konkursų laimėtojus, garsinusius progimnaziją.

,,Progimnazijos garbė-2016‘‘ nominantu tapo 5b klasės mokinys Martynas Vilimas. Jo rankose – Krištolinė pelėda.

Nuoširdi padėka mokinių tėveliams, padėjusiems savo vaikams tapti olimpiadų ir konkursų nugalėtojais.