Mokomės dirbti su EMA

Mokomės dirbti su EMA

Š. m. balandžio 7 d. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokytojos susirinko informacinių technologijų kabinete patobulinti savo kompetencijų ir mokėsi dirbti su EMA pratybomis, skirtomis 1-8 klasėms.

EMA – tai elektroninės ir spausdintos pratybos, kurios leidžia diferencijuoti ir individualizuoti mokymo(si) procesą ir suteikia interaktyvią motyvavimo sistemą. Pratybos skirtos mokiniams, besimokantiems matematikos, lietuvių kalbos, gamtos ir žmogaus, pasaulio pažinimo, biologijos bei istorijos dalykų.

Seminarą-mokymus vedė EMA atstovė. Mokytojoms mokymai patiko, ypač SAFARIS, mokinius motyvuojanti mokytis rezultatų atvaizdavimo sistema, tačiau darbas su EMA sukėlė ir nemažai diskusijų.

  • Optimized-DSC_0090
  • Optimized-DSC_0093
  • Optimized-DSC_0095
  • Optimized-DSC_0099
  • Optimized-DSC_0103
  • Optimized-DSC_0105

Partneriai