METODINIS SEMINARAS MOKINIAMS IR MOKYTOJAMS

Spalio 12 dieną mūsų gimnazijoje vyko metodinis seminaras „Gerosios patirties sklaida: 2016-2017 mokslo metų projektinių darbų pristatymas I ir III klasių mokiniams“, kuri parengė vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Jelena Šepeleva. Seminare dalyvavo ir puikiai pristatė savo projektinius darbus: iš fizikos Nikita Ševcov (IVc kl.), iš anglų kalbos Anastasija Berdina (IVd kl.), iš gimtosios (rusų) kalbos Nadia Solupajeva-Ronlev (IVc  kl.), iš grafinio dizaino Veronika Jakutavičiūtė (IVd kl.), iš informacinių technologijų Ričardas Karalis (IIb kl.), iš chemijos Marija Dementjeva (IVe kl.), iš biologijos Karina Magazejeva, Margarita Visockytė (IVe kl.), iš matematikos Erika Klimovič (IVc kl.), iš fizikos Dmitrij Radevičius (IIc kl.) ir Edgaras Sidziniauskas (IIc kl.). Projektų temų ir jų nagrinėjimo metodų įvairovė atskleidė gimnazistų kūrybiškumo, kritinio mąstymo, tyrinėjimo, IKT taikymo, benradarbiavimo ir komunikacijos gebėjimus bei kompetencijas. Projektinės veiklos objektais tapo „Muzika ir fizika“, „…..Brūkšniniai kodai“, „Muilo gamyba namuose”, „Mikroflora mokyklos patalpose“, „Vištos kiaušinio atsparumas“, „Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos firminis stilius“ ir daugybė kitų įdomių temų. Akivaizdu, kad puikūs projektinės veiklos rezultatai bei gera  patirtis – tai mokinių ir mokytojų – projektų vadovų – glaudaus bendradarbiavimo pasiekimai. Pristatytų projektų autoriams įgyvendinti kūrybines idėjas padėjo fizikos mokytojas ekspertas V.Ovčinikovas, rusų kalbos vyresnioji mokytoja A.Bogomolnikova,  dailės mokytoja metodininkė J.Šepeleva, anglų kalbos vyresnysis mokytojas V.Zaicev,  informacinių technologijų mokytoja metodininkė J.Vagero; chemijos vyr. mokytoja M.Sverženiuk, biologijos vyresnioji mokytoja  M.Grigorjeva, matematikos mokytoja metodininkė A.Senkevič, fizikos mokytoja metodininkė L. Miklaševskaja. Seminare dalyvavo VU chemijos ir geomokslų fakulteto studentė Anastasija Mamčenko, buvusi mūsų gimnazijos mokinė, kuri papasakojo  apie jos chemijos projektinio darbo įtaką būsimos profesijos pasirinkimui.

Linkime sėkmės 2017-2017m.m. projektinėje veikloje visiems I ir III klasių mokiniams!  Seminaro akimirkos fotoreportaže.

Vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Jelena Šepeleva.

 

 

 • Optimized-IMG_7015
 • Optimized-IMG_7034-1
 • Optimized-IMG_7037-1
 • Optimized-IMG_7042-1
 • Optimized-IMG_7045-1
 • Optimized-IMG_7048-1
 • Optimized-IMG_7057-1
 • Optimized-IMG_7072
 • Optimized-IMG_7081-1
 • Optimized-IMG_7111
 • Optimized-IMG_7115-1

Partneriai