«Mesimumm 2016» baigiamasis etapas

Vasario 26 d. vieninteliai iš Lietuvos, įveikę kelis etapus, Sofijos Kovalevskajos gimnazijos Ia klasės mokiniai: E. Aleksejeva, V. Prokofjeva, A. Šumskis ir E. Žužginas bei juos lydėjusi mokytoja J. Šukelienė, dalyvavo Taline, Haabersti Vene Gümnaasium vykusioje tarptautinėje olimpiadoje “Bitutė”. Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai sprendė olimpiados užduotis Talino zoologijos sode,vėliau mokykloje rengė savo darbo pristatymą.

  1. Aleksejeva: “ Labai patiko pačio žaidimo idėja. Buvo įdomios užduotys tiek pirmuosiuose turuose, tiek finale. Turėjome progą aplankyti kitą šalį, gavome dovanų, pamatėme kaip mokosi mūsų bendraamžiai Estijoje bei įgijome naujos patirties.”
  2. Prokofjeva: “Nors ir nepavyko užimti pirmos vietos, vistiek grįžome laimingi, nes labai smagiai praleidome laiką. Viskas labai patiko – bendravimas, Talino zoologijos sodas, pats miestas, mane supantys žmonės. Ši diena tapo nedidele švente!

«Mesimumm 2016» baigiamasis etapas

                      Ia kl. mokinių komanda ir kl. auklėtoja J. Šukelienė

Partneriai