Meninio skaitymo konkursas ,,Skambėkite, žodžiai“

Meninio skaitymo konkursas ,,Skambėkite, žodžiai“

     Kiekvienais metais progimnazijoje vyksta meninio skaitymo konkursas ,,Skambėkite, žodžiai“. Jame gali dalyvauti visi norintys progimnazijos mokiniai – nuo penktoko iki aštuntoko. Šiais metais sausio 18 d. konkursas, skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti, vyko mokyklos aktų salėje. Į konkursą susirinko pasitempę ir pasipuošę skaitovai. Kūrybingo skaitymo šventę paįvairino 6b klasės mokinės Izabellos Surmeniovaitės muzikinis pasirodymas. Jaukią atmosferą kūrė renginio vedėjai – 7c klasės mokiniai Mari Borodinaitė ir Ignas Glodenis. Konkurso dalyvius padrąsino gimnazijos meninio skaitymo konkurso prizininkas Andrius Bankauskas. Mokinių pasirinkti tekstai vertė įsiklausyti, įsijausti į žodžių skambesį ir prasmę. Visi dalyviai pasirodė originaliai, bet gerbiamai komisijai ( gimnazijos mokytojai Ritai Vinciūnienei, vyr. mokytojoms Daliai Rodžianskienei ir Birutei Loginovienei) teko išrinkti nugalėtojus. Pirmąją vietą iškovojo 6b klasės mokinė Melisa Žilinskaitė ( mokytoja Milda Kazakevičienė), antrosios dvi vietos paskirtos 6a klasės mokinei Liorai Podchaliuzinai (mokytoja G.Molotokienė) ir 7c klasės mokiniui Ignui Glodeniui (mokytoja M.Kazakevičienė). Trečiąsias vietas pelnė 5a klasės mokinė Darija Musijenko (mokytoja M.Ivoškevičienė), 5b klasės Artemij Larionov (mokytoja V.Uždavinienė) ir 8c klasės mokinė Serafima Ivanova (mokytoja J.Kavaliauskienė). Visi skaitovai apdovanoti padėkos raštais.

    Konkurso prizininkės Melisa ir Liora Podchaliuzina sausio 25 d. garbingai atstovavo mūsų progimnazijai Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse jėzuitų gimnazijoje.

Mokytoja Milda Kazakevičienė

Partneriai