Meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“

Meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“

2017 m. sausio 16 d. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje vyko lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“. Jo metu 1-4 klasių mokiniai deklamavo pasirinktus eilėraštukus. Visiems mokinukams netrūko originalumo, kūrybiškumo, nuoširdumo, todėl už savo pasirodymus buvo apdovanoti padėkos raštais. Labiausiai įsiminę, išsiskyrę mokiniai pelnė prizines vietas pagal koncentrus.

Tarp 1-2 klasių

1-oji vieta atiteko Karinai Andrejevai, 2a kl.

2-oji vieta Tajai Afanasjevai, 1a kl. ir Sofjai Miler, 2b kl.

3-ioji vietai Oskarui Orlovskiui, Viktorijai Šamenko, 1a kl., Aleksandrui Kirovskiui, 2b kl. ir Milisentai Buivytei, 1b kl.

 

Tarp 3-4 klasių

1-ąją vietą pelnė Anastasija Pokusajeva, 3a kl.

2-ąją vietą Kamila Gaiževska, 4c kl., Anastasija Pacijenko, 3b kl.

3-iąją vietą Ignat Karpenkov, 4b kl., Artemij Larionov, 4b kl., Anastasija Frolova, 3d kl.

 

Dėkojame visiems mokinukams už dalyvavimą, pastangas, norą ir drąsą pasirodyti scenoje, puikiajai renginio vedėjai Liorai Podchaliuzinai, 5a kl. mokinei bei lietuvių kalbos mokytojoms už šauniųjų skaitovų paruošimą.

Iki susitikimo kituose meninio skaitymo konkursuose!

  • men. skait. konkursas

Partneriai