Literatūrinė Viktorina

Spalio 5 d. 4 a klasėje vyko literatūrinė viktorina apie perskaitytas vasarą knygas. Baigdami 3 klasę, mokiniai išsirinko kūrinius, kuriuos skaitys vasarą. Nusprendė, kas tai bus nuotykinė literatūra. Juk šūkis “Vasara su knyga” leidžia vasaros atostogas praleisti kur kas įdomiau. Viktorinai visi pasiruošė labai atsakingai:perskaitė knygas, paruošė “Skaitytojo dienoraštį”, nupiešė iliustracijas, glaustai aprašė knygos turinį.  Kūriniai buvo rimti, viktorinos klausimai taip pat rimti. Teko paprakaituoti, bet visi puikiai susitvarkė su užduotimis. Susidomėjimas šia literatūra liko didelis, todėl bibliotekoje buvo paimtos visos Roberto Liuiso Stivensono knygos “Lobių sala” . Skaitysime ir vėl ruošimės viktorinai.
Linkime visiems įspūdingų ir nuostabių nuotykių.