Lietuvių kalbos olimpiada mokykloje

Prieš atostogas, artėjančių švenčių siautuly, kai norime atlikti visus suplanuotus darbus, mūsų gimnazijoje vyko tautinių mažumų mokyklų lietuvių kalbos olimpiada skirta I – II klasėms. Mokiniai tikrai pasistengė, vertinimo komisija dirbo atsakingai, kruopščiai skaitė rašinius, diskutavo. Pagaliau turime nugalėtojus!

Lietuvių kalbos olimpiadoje 1 – oji vieta skiriama IIa klasės mokinei Emily Elias, 2 – oji vieta – Ia klasės mokinei Evelinai Jokubauskaitei, 3 – ioji skiriama IIb klasės mokiniui Denisui Olechnovič, padėkos už originaliausią rašinį verta IIb klasės mokinė Arina Anufrijeva.

Labai džiaugiamės mokinių raštingumu, dėkojame dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams bei sveikiname laimėtojus!