Kvietimas į dienos vasaros stovyklą

Kviečiame Jūsų mokyklos pradinių klasių vaikus į dienos vasaros stovyklą. Vaikai ne tik dalyvaus edukaciniuose  STEM užsiėmimuose , susipažins  su pagrindiniais architektūros, inžinerijos principais, konstruos įvairius modelius su Lego bei kiekvieną dieną mankštinsis, dalyvaus įvairiose estafetėse, judriuosiuose žaidimuose.

Nuoširdžiai prašome prisegta informacija pasidalinti su pradinių klasių bendruomene ( Mokytojais, Tėveliais, mokiniais ) Jūsų naudojamose informacinėse priemonėse: elektroniniame dienyne, www puslapyje, Fb profilyje ar klasių grupėse. forumuose. Tai yra puiki galimybė turiningai praleisti savaitę . Šią stovyklą dalinai finansuoja Vilniaus m savivaldybė

Stovyklos kaina: 75 eur uz 5 d

Stovyklos trukmė : 5 d.d. ; 8.30-17.30

Maitinimas: pietūs

Stovykla vyks Maironio progimnazijoje , Čiobiškio 1, Vilnius

Galima rinktis šias pamainas:  2020 07.27- 07.31; 08.03- 08.07 ; 08.10- 08.14; 08.17- 08.21

Registruotis reikia čia: https://www.bricks4kidz.lt/vilniaus-savivaldybes-stovykla/

Partneriai