Kviečiame į Marijos Dediulevos personalinę parodą

Kai lauke šalta ir lietinga, labai smagu pasigrožėti “šiltų” spalvų peizažais… Tokią galimybę mokyklos bendruomenei  suteikė progimnazijos septintokė Marija Dediuleva, kuri surengė tapybos darbų, nupieštų per paskutinius penkerius metus parodą. Įvairių žanrų, stilių, nuotaikų paveikslai atlikti ant drobės akrilu. Pirmą akrilinės tapybos darbelį “Raudona žuvytė” Marija nupiešė dar būdama antrokė. Būtent nuo 2-os klasės ji lanko dailės studijos “Vaivorykštė” užsiėmimus. O jau šeštoje ir septintoje klasėje jos meninė maniera yra arčiausiai impresionizmo stiliaus. Sunku patikėti , kad tokia jauna pradedanti dailininkė gali taip subtiliai perteikti nuotaiką…

   Kviečiame visus apsilankyti Marijos Dediulevos tapybos parodoje…

Gražių įspūdžių linkėdama

dailės mokytoja Jelena Šepeleva

 

  • optimized-img_4786
  • optimized-img_4787-1
  • optimized-img_4789-1
  • optimized-img_4798-1
  • optimized-img_4799
  • optimized-img_4805

Partneriai