Kūrybinis konkursas „Kelionė su Vilės Vėl veikėjais“

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje gruodžio 12 d. vyko Vilniaus tautinių mažumų mokyklų 5-6 klasių mokinių kūrybinis konkursas „Kelionė su Vilės Vėl veikėjais“ (pagal Vilės Vėl kūrybą) ir susitikimas su rašytoja.  Konkurse dalyvavo Jono Pauliaus II progimnazijos, Vasilijaus Kačalovo gimnazijos, „Ateities“ mokyklos, Adomo Mickevičiaus licėjaus, Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos ir Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokiniai. Jie skaitė, vaidino, interpretavo ištraukas iš žinomų, skaitytų Vilės Vėl knygelių.

                    Renginyje dalyvavo ir garbės viešnia – rašytoja, vadovėlių rengėja ir redaktorė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos narė Vilė Vėl. Šiltas, jaukus, draugiškas bendravimas paliko didelį įspūdį visiems renginio dalyviams. Buvo įdomu pasiklausyti rašytojos atviravimų, sužinoti, kaip gimsta idėjos knygoms. Vilė Vėl mielai atsakė į vaikams rūpimus klausimus: „Ar mylite vaikus?“, „ Jūsų pirmoji simpatija?“, „Pirmoji meilė?“, „ Įdomiausias filmas?“, „ Kodėl rašote apie draugystę?“,  „Ar buvote Afrikoje?“, „ Geriausia draugė?“.  Mokiniai ne tik klausinėjo, bet drauge su rašytoja ir žaidė, dainavo.

                 Rašytoja ir vertinimo komisija negailėjo gražių žodžių visiems konkurso dalyviams. Prizines vietas užėmė: Vilniaus Vasilijaus Kačalovo gimnazijos mokiniai ( I vieta), Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos dalyviai ( II vieta) ir Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokiniai ( III vieta).

                                                                        

                                                                                                         Lietuvių kalbos mokytojos

  • IMG_20191212_141110

Partneriai