Kovalevskajos gimnazijos mokiniams tapo tradicija apsilankyti LR Seime

Kovalevskajos gimnazijos mokiniams tapo tradicija apsilankyti LR Seime, todėl balandžio 7 dieną Ib klasės gimnazistai su istorijos mokytoja J.Misiūniene bei klasės auklėtoju V. Kuzborskiu vėl surengė edukacinę ekskursiją. Seime jiems buvo vedama pilietinio ugdymo pamoka, gimnazistai sužinojo šio pastato ir jame vykusių įvykių istoriją, susitiko su Seimo nariu V. Gapšiu, kuris papasakojo apie Seimo darbą, atsakė į mokinių klausimus. Ekskursijos pabaigoje visi sėdėjo posėdžių salėje ir stebėjo, kaip priimami įstatymai.

,,Pagaliau pamačiau Seimo rūmus. Mus vedžiojo po dideles ir gražias sales. Man labai patiko, kai prie mūsų priėjo Seimo atstovas ir papasakojo apie savo darbą. Po šios ekskursijos supratau, kokie svarbūs klausimai ten sprendžiami. Manau, kad ekskursija buvo labai naudinga.“ (Samanta Anusevič )

,,Man labai patiko ši ekskursija į Seimą. Buvo įdomu sužinoti, kur ir kaip vyksta Seimo posėdžiai, pabendrauti su Seimo nariu. Supratau, jog ekskursija tikrai buvo naudinga.“ (Lina Kočina)

,,Man patiko ekskursija, nes pamačiau, kaip viskas atrodo viduje, kaip dirba Seimo nariai, buvo įdomu išgirsti atsakymus į mums rūpimus klausimus. Ypač susidomėję stebėjome Seimo narių darbą.“ (Diana Lisatovič)

,,Ekskursija buvo tikrai naudinga bei įspūdinga. Man patiko.“ (Vadim Ochčiul)

,,Ekskursija buvo pažintinė ir įdomi. Labai patiko gidas, kurio šypsena nuteikė atidžiam klausymui. Su mumis bendravo labai svarbūs ir malonūs žmonės. Sužinojau daug naujo, pasijaučiau už daug ką atsakinga.“ (Darja Mamčenko)

,,Man labai patiko. Buvo įdomu sužinoti, kaip dirba Seimo nariai.“ (Emilija Kučerova)

Istorijos mokytoja metodininkė J. Misiūnienė

[Not a valid template]

Partneriai