Konstitucijos egzaminas – Lietuvai!

Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite – visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias. Akcijos tikslas – ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą bei supažindinti mokinius su Lietuvos valstybės sandaros samprata, simboliais, veikimo mechanizmu. Tradiciškai prie šios pilietinės akcijos prisijungė ir mūsų gimnazija. Šiais metais konstitucijos egzamine dalyvavo II kl. ir IV kl. gimnazistai. Dalyvavimas konstitucijos egzamine buvo puiki proga mokiniams parodyti ne tik savo žinias, bet ir pilietiškumą.

Istorijos mokytojai Jelena Misiūnienė, Jolita Šukelienė, pagalbos ir neformaliojo sk. vedėja Liudmila Ovčinikova

 

  • lietuvos-respublikos-konstitucija-68637396
  • Capture

Partneriai