Konkursas ,,Skambėkit, žodžiai“

Sausio 17 d. progimnazijoje vyko lietuvių 5 – 8 klasių kasmetinis meninio skaitymo konkursas ,,Skambėkit, žodžiai”. Jame dalyvavo nemažas būrelis literatūros mėgėjų. Mokiniai skaitė ir poeziją, ir prozą. Smagu, kad turime neabejingų prasmingam, gražiai skambančiam žodžiui.
Renginio pradžioje visus susirinkusius lietuvių liaudies daina ,,Oi, tu strazde, stazdeli” pasveikino 6c klasės mokinė Kamila Gaiževska. Antrąsias vietas pelnė penktokė Inessa Spyrina ir šeštokas Artemijus Lorionovas, Trečiąsias vietas laimėjo penktokai Simona Levickaja, Maksimas Šubnikovas ir aštuntokas Ignas Glodenis. O nugalėtojomis tapo ir šiais metais atstovaus mokyklai
Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse 6c klasės mokinė Kamila Gaiževska ir 8b klasės mokinė Jekaterina Porchun. Sėkmės jiems.
Mokytoja Milda Kazakevičienė

  • DSC_5515
  • DSC_5501
  • DSC_5513
  • DSC_5512
  • DSC_5545
  • DSC_5484
  • DSC_5575
  • DSC_5574

Partneriai