Konkursas ,, Kuriu iš to , ką turiu“

Vykdant visuomeninio aplinkosauginio švietimo projekto ,, Šeškinės grožį mokomės pajusti nuo mažens“ ( įgyvendinimo ir finansavimo sutartis Nr. A291-1551/18(2.2.1.95-TD2)) veiklas,  2018m. spalio 25 d. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos aktų salėje vyko 7-8 klasių mokinių antrinių žaliavų naudojimo kūryboje madų šou – konkursas „Kuriu iš to, ką turiu“. Mokiniai  sukūrė ir demonstravo įspūdingas drabužių ir aksesuarų kolekcijas iš antrinių žaliavų: plastiko, popieriaus likučių, įvairių pakuočių, audinių atraižų, maišų.

Dėkojame už išradingumą ir sveikiname nugalėtojus.

Nominacijos:

7a – „GUCCI“ ateitis,

7b – „Kostiumo pritaikymas orui“,

8a – „Detalės ir išbaigtumas“,

8b – „Elegancija ir švelnumas“,

8c – „Novatoriškumas, techninė kūryba“.

  • 7b2
  • 7b3
  • 7b5
  • 8c2
  • 8c3
  • visi

Partneriai