Konferencija „Gražiausios mano krašto vietos nuotraukose“

Rugsėjo 29 dieną įvyko Tautinių mažumų departamento prie LR Vyriausybės kultūros projekto „Graži ta mūsų Lietuva“ nuotolinė konferencija Gražiausios mano krašto vietos nuotraukose“ .

Konferencijos tikslas: paskatinti moksleivius domėtis Lietuvos istorija, lankytinomis vietomis, gražiais šalies kampeliai.

Konferencijos pranešime kiekviena mokykla turėjo aptarti:

 • Kokias vietas per birželio-rugsėjo mėn. laikotarpį aplankė ir nufotografavo;
 • Nufotografuos Lietuvos vietos istorija (jeigu yra istorijos faktų);
 • Kokių naujų įdomių faktų apie lankytiną vietą sužinojo.

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos pranešime buvo supažindinta nuostabiomis vietomis, kurias mokiniai aplankė prie Baltijos jūros, Lietuvos apžvalgos bokštais, Trakų, Kauno, Molėtų, Birštono, Kernavės regionų lankytinomis vietomis.  Tuo tarpu Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija pristatė nuostabaus grožio vietas, kurias aplankė Šalčininkų, Varėnos, Panemunės, Prienų regionuose.  Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos atstovai pasiūlė puikią idėja – sužaisti pažintinį žaidimą, naudojant paruoštas nuotraukas ir kahoot programėlę. Projekto dalyviai sužinojo kokiame mieste vyksta narcizų žydėjimas, koks yra penktas pagal plotą Lietuvos miškų masyvas, kokį žmogeliuką galima sutikti Molėtų astronomijos observatorijoje ir kt. Visi dalyvių pranešimai buvo skirtingi, bet labai įdomūs ir aktualūs.

 • IMG_8110
 • IMG_8112
 • IMG_8116
 • IMG_8120
 • IMG_8122
 • IMG_8125
 • IMG_8127
 • IMG_8146
 • IMG_8147
 • IMG_8158_1
 • IMG_8158
 • IMG_8165
 • IMG_8171

Partneriai