Knyga – geriausia dovana

       LR Prezidentės inicijuota akcija, kviečianti skaityti bei dovanoti naujų knygų bibliotekoms, neaplenkė ir mūsų mokyklos. Malonu, kad suprasdami šios akcijos tikslą, nemažai mokinių nusprendė įdomiomis knygomis papildyti savo mokyklos biblioteką. Tai tikra kalėdinė ir naujametinė dovana visiems skaitytojams. Biblioteka dėkoja 1c, 2b, 3c klasėms, pirmokei A. Kirilovai, antrokei E. Bumbul, ketvirtokėms A. Selichovaitei, E. Kirilovai, D. Safiulinaitei, P. Rynkevič, D. Mackevič, penktokui I. Vertiaginui, šeštokams I. Karpenkovui, S. Tumanovičiūtei, septintokei E. Gromovai, aštuntokams A. Riabovai, B. Olyšanickiui, gimnazistui (IVb) A. Gromovui. Džiugu, kad prie šios akcijos prisijungė daugelis mokytojų ir tėvelių.  
     Sulaukusios tokių dovanų, bibliotekos darbuotojos tikisi, kad atsiras dar daugiau skaitytojų, norinčių įsigilinti į paslaptingą knygų pasaulį.
  • IMG_6628
  • IMG_6629

Partneriai