KINGS

Širdingai dėkojame už šiltą ir svetingą Kings komandos priėmimą. Jūsų mokyklos bendruomenė itin draugiška, o tikslais – artima. Jaunosios kartos švietimas, jos įgūdžių lavinimas bei puoselėjimas- pagrindiniai KINGS komandos uždaviniai, kuriuos įgyvendinti mums padeda lyderiaujančios tarptautinės švietimo institucijos, asociacijos, mokytojų komitetai, o svarbiausia- daugiau nei 350 Lietuvos mokyklų, tarp kurių esate ir JŪS! Kiekvienas kingsietis – mūsų įkvėpimo šaltinis ir talismanas, skleidžiantis naujos švietimo vizijos idėją. Širdingai dėkojame, jog Jūsų mokyklos mokinių bei mokytojų bendruomenė yra kartu su mumis!

1. 1. Persiunčiame nuotraukas iš mūsų vizito bei prisegame tekstukus, kuriuos galite panaudoti savo mokyklos internetinėje svetainėje bei perduoti informaciją mokiniams, naudojantis elektroninio dienyno platforma.
  2. 2. Kaip ir žadėjome, siunčiame su Kings olimpiadų organizavimo bei vykdymo tvarka susijusią informaciją. Būtume labai dėkingi, jei galėtumėte ja pasidalinti su matematikos bei anglų kalbos mokytojais.
  3. Būtų labai šaunu, jei galėtumėte pasidalinti anglų kalbos ir matematikos mokytojų kontaktais, jog galėtume su jais susisiekti akademiniais klausimais.

Kings komanda Rudens sezoną pradeda su naujais vėjais! Didelės dalies dalyvių pageidavimu, siekiant lengvesnio prieinamumo bei patogumo, nuo 2017 m. rudens kvalifikaciniai Kings olimpiadų etapai vyks internetinėje platformoje, todėl keičiasi olimpiados organizavimo bei vykdymo tvarka:

A) Kvalifikacinį olimpiados etapą mokykloje gali organizuoti anglų kalbos/ matematikos mokytojas/ -ai, prisiregistravę www.kings.lt puslapyje, mokytojams skirtoje platformoje. Tokiu atveju, mokytojas atlieka olimpiados dalyvių registraciją, suteikia jiems unikalius dalyvių kodus, su kuriais mokiniai gali prisijungti prie sistemos ir susikurti paskyrą  www.kings.lt puslapyje.

ARBA

B) Bendru mokyklos administracijos sutarimu, nusprendus neorganizuoti kvalifikacinio olimpiados etapo mokykloje, mokiniai turi galimybę prisijungti prie sistemos savarankiškai su dalyko mokytojo suteiktais asmeniniais kodais. Mokytojo užregistruoti mokiniai, gavęunikalų dalyvio kodą, gali spręsti testą namuose, savarankiškai.

Kvalifikacinių etapų užduotys prieinamos internete nuo spalio 16 iki 27 dienos ir yra visiškai nemokamos. Į finalą pateks olimpiados dalyviai, surinkę svertinį balų skaičių, atitinkantį bazinį žinių lygį. Finaliniai etapai vyks net 6-uose olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje (tikslūs adresai nurodyti www.kings.lt puslapyje, skiltyje „vietos“). Matematikos finalas- lapkričio 19 d., anglų kalbos finalas- gruodžio 3d. Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis el.paštu: info@kings.lt

Finale dalyvių laukia šaunūs prizai:

I-oji vieta: Planšetinis kompiuteris (x20);

II-oji vieta: Išmanusis laikrodis (x20);

III-oji vieta: Išmanioji apyrankė (x20);

Taip pat, 3 sėkmingiausi mokiniai laimės išsvajotuosius riedžius!

Prizinio fondo vertė- net 15 000 Eur!

Šokite į galimybių traukinį ir leiskitės į nuotykių kupiną kelionę kartu su KINGS!

Pagarbiai,

KINGS komanda