Kas sakė, kad augti galima tik į viršų?

Balandžio 15-16d.  Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokytojų komanda dalyvavo interaktyviuose, potyriminiuose mokymuose ,, Emocinio intelekto lavinimas socialinio darbuotojo profesinėje veikloje“. Šiuose  neįprastuose mokymuose, kurių programa parengta remiantis praktiniu Sokrato ir savianalizės metodų taikymu , mokytojai įsitikino, kaip  svarbu išgyventi patiriamus vidinius konfliktus, išjausti vieną ar kitą jausmą, ugdyti savo reflektavimo ir savianalizės įgūdžius. Dvi dienos , praleistos  su  VšĮ „Juoda avis“   lektorėmis Sigita ir Laura,  buvo tarsi  grupinė terapija, leidusi pažvelgti į save iš šalies,  patyrinėti pasąmonę ir plėsti asmeninio sąmoningumo ribas, įsitikinti, kad  kiekviena asmenybė  turi savo unikalių stiprybių, kad augti galima ne tik į viršų.  

  • juodaavis-logo

Partneriai