Kas mieste, kas miške, o mes – Elektrėnuose!

Neįprastai ankstų penktadienio rytą, kas bėgte, kas pėstute, Ia, Ib, ir Ic klasių mokiniai rinkosi į prie mokyklos stovinčius autobusus. Net du! Kiek po aštuonių, klasių auklėtojoms suskaičiavus 70 vaikų, autobusai pajudėjo Elektrėnų link. Neprabėgus nė valandėlei, iš tolo su mumis jau sveikinosi Elektrėnų kaminai, o netrukus ir profesinio mokymos skyriaus vedėja Birutė Misiūnienė. Pakvietusi į jaukią auditoriją, papasakojo Elektrėnų profesinio mokymo centro istoriją, trumpai pristatė 21 specialybę, kurių galima čia mokytis, ir surengė smagią viktoriną. Žinoma, buvo ir prizų!  Po įvadinės dalies mokiniai pasiskirstė grupelėmis, jų jau laukė 7 profesijų mokytojai, prasidėjo smagioji praktinė dalis. Mokiniai, pamokai tapę sporto klubo veiklos organizavimo studentais, sportavo. Rimtai! Interjero apipavidalintojai kirpo lankstė, klijavo… Kompiuterių įrangos derintojai valdė robotus… Virėjai ir konditeriai mokytojus vaišino pačių keptomis picomis, sausainiais ir saldumynais. Buvo skanu! Automobilių diagnostinėje laboratorijoje būsimieji elektromechanikai pajuodo… Bet šypsojosi. Po praktinės dalies, besidalindami įspūdžiais, padėkoję ir atsisveikinę, į Elektrėnų kaminus žiūrėjome nuo marių kranto… Dėkojame Yulijai Vyalanishkenei,  klasių vadovėms Vitai Mardosienei, Liudmilai Miklaševskajai, Jolitai Šukelienei, kad mokinius skaičiavo, vairuotojams, kad parvežė ten, iš kur pasiėmė, mokyklos direktorei, kad taupyklių nereikėjo daužyti.

Ugdymo karjerai koordinatorė Audra Kundrotė

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Partneriai