Kaledinė mugė

Po truputį namai, gatvės, miestai prisipildo kalėdinės dvasios ir jaudinančio šv. Kalėdų laukimo. Šis nuostabus reiškinys neaplenkė ir Sofijos Kovalevskajos gimnazijos ir progimnazijos!

Šaunių mokytojų Elados Stasiulevičienės ir Jolitos Šukelienės idėja subūrė visos mokyklos mokinius „Kalėdinei mugei“ (integruotas gimnazijos savivaldos ir ekonomikos projektas), kuri vyko gruodžio 16 d. Koordinavo „Kalėdinė mugė“ pagalbos ir neformaliojo skyriaus vedėja Liudmila Ovčinikova.  Kalėdinės mugės tema šiais metais buvo “Animaciniai filmukai”. Mokiniai prieš prasidedant mugei turėjo išsitraukti burtų keliu savo klasei animacinį filmuką, po to papuošti pagal jo tema klasę, pagalvoti ką veiks ir kokiais veikėjais bus patys. Mokiniai kūrė mugės skelbimus, gaminių reklamas, patys kepė įvairius kepinius, gamino kalėdinius suvenyrus, organizavo savo dirbinių mugę Mugės metu mokiniai prekiavo savo gamintais skanėstais, rankdarbiais, tačiau prekiaudami patys, taip pat galėjo nusipirkti patikusių rankdarbių, žaisliukų iš kitų klasių mokinių. 
Mugės pabaigoje, pirmą kartą mokykloje vyko labdaros koncertas, už kurio bilietus surinkti pinigai, buvo paskirti mokyklos garso aparatūrai atnaujinti. 
Ačiū visiems prisidėjusiems prie Kalėdinės mugės! Labdaros suma 596,55 Eur. Ypatingai dėkojame IV klasių gimnazijos mokiniams, kurie reklamavo ir prekiavo labdaros koncerto bilietais, taip pat rūpinosi labdara seneliams ir mugės metu budėdami padėjo palaikyti tvarką. Ačiū! Gražių ir jaukių žiemos švenčių!

Rezultatai

Nominacija „Reklamos lyderis“. Nominacija tarp 1–2, kl. 3–4 kl., tarp 5–6 kl., tarp 7–8 kl., tarp I–III kl.

Nominacija Ačiū už Jūsų gerumą“. Nominacija tarp 1–2, tarp 3–4 kl., tarp 5–6 kl., tarp 7–8 kl., tarp I–III kl.

Nominacija „Pelninga įmonė“. Nominacija tarp 1–2, tarp 3–4 kl., tarp 5–6 kl., tarp 7–8 kl., tarp I–III kl.

Nominacija „Už geriausią kalėdinę nuotaika“ tarp 1–2, kl. 3–4 kl., tarp 5–6 kl., tarp 7–8 kl., tarp I–III kl.

Nominacija „Už originaliausią savo rankomis pagaminta kalėdinę žaisliuką“

 

Kalėdinės mugės akimirkos…

Partneriai