Kalėdinė mugė 2018

Gruodžio mėnesį miestas pasipuošia ryškiaspalvėmis lemputėmis, juntama šv. Kalėdų laukimo nuotaika. Šis nuostabus reiškinys neaplenkė ir Sofijos Kovalevskajos gimnazijos ir progimnazijos. Vadovaujami šaunių mokytojų Elados Stasiulevičienės ir Jolitos Šukelienės gimnazijos  mokiniai gruodžio 14 d. surengė „Kalėdinę mugę“. Tai integruotas gimnazijos savivaldos ir ekonomikos projektas. Jį koordinavo pagalbos ir neformaliojo skyriaus vedėja Liudmila Ovčinikova. Šiais metais kalėdinės mugės tema buvo KAUKIŲ BALIUS. Ruošdamiesi šiam renginiui mokiniai burtų keliu traukė savo klasei animacinį filmuką, jo tema puošė klasę, galvojo veiklas ir darė kaukes. Mugė prasidėjo fantastišku kaukių šou. Mokiniai kūrė mugės skelbimus, filmukus, gaminių reklamas. Mugės metu jie prekiavo savo gamintais skanėstais, rankdarbiais, galėjo nusipirkti patikusių rankdarbių, žaisliukų iš kitų klasių mokinių.

Mugės organizacinis komitetas, konsultantai, mokinių savivalda, mokytojai vertino ir skyrė nominacijas:

 1. Už geriausią kalėdinę nuotaiką 2018“
 2. „Reklamos lyderis 2018“ (už plakatus, video, papildomą veiklą mugės metu)
 3. „Pelninga įmonė 2018“
 4. „Ačiū už Jūsų gerumą 2018“
 5. Viktorinos nugalėtojas
 6. Geriausios kaukės (3 vietas– Kaukių šou)

Jau tapo tradicija, kad mugės pabaigoje mokykloje vyko koncertas – diskoteka. Puikiai pasirodė Julia, Diana, Kristina ir gimnazijos grupė COMMORKA. Koncerto koordinatorius Konstantin Muravjov.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie Kalėdinės mugės! Ypač dėkojame gimnazijos mokiniams, jų tėvams rinkusiems labdarą seneliams. Mugės metu surinktus pinigus mokinių savivalda skirs labiausiai nepasiturinčioms šeimoms, kurioms ypač reikalinga mūsų pagalba. Ačiū! Gražių ir jaukių žiemos švenčių!

Kalėdinės mugės rezultatai

 • jarmarka 001
 • Optimized-IMG_7686
 • Optimized-IMG_7703
 • Optimized-IMG_7736
 • Optimized-IMG_7760
 • Optimized-IMG_7806
 • Optimized-IMG_7833
 • Optimized-IMG_7853
 • Optimized-IMG_7872
 • Optimized-IMG_7950
 • Optimized-IMG_7998
 • Optimized-IMG_8008
 • Optimized-IMG_8023
 • Optimized-IMG_8125

Partneriai