,,Kaip tapti skaitytoju“

Knygų šventė ,,Kaip tapti skaitytoju“, kuri vyko Tarptautinę knygos dieną, nudžiugino visus pirmokus bei svečius. Renginį organizavo bibliotekininkės V. Šubravaja, L. Ovčinikova ir pirmokų mokytojos: O. Kisiel, A. Ivanova, S. Demidova. Įdomią meninę programą parengė teatro studijos ,,Raduga“( vadovė L. Štolde) dalyviai, virtę įvairiais literatūriniais veikėjais. Pirmokams ir jų tėveliams teko įminti mįsles, atlikti įvairias literatūrines užduotis.  Mažieji skaitytojai taip pat deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, skirtas knygoms bei skaitymo malonumui. Renginio pabaigoje visiems pirmokams buvo įteiktos dovanėlės – knygelės. Bibliotekininkės džiaugėsi, kad skaitytojų gretas papildė jaunieji skaitytojai ir palinkėjo jiems visą laiką draugauti su knyga, saugoti ją ir gerbti.

 • Optimized-IMG_5285
 • Optimized-IMG_5291
 • Optimized-IMG_5307
 • Optimized-IMG_5316
 • IMG_5276-Optimized
 • IMG_5277-Optimized
 • IMG_5280-Optimized
 • IMG_5281-Optimized
 • IMG_5284-Optimized
 • IMG_5305-Optimized
 • IMG_5308-Optimized
 • IMG_5310-Optimized

Partneriai