Jaunimo finansinio švietimo, pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektas „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“ ir Protų kovos su Robertu Petrausku Gimnazijų Lyga

Šiemet gimnazijos II, III (ekonomikos grupė), IV (ekonomikos grupė) kartu su SODRA (socialinis draudimo fondas) dalyvauja projekte „Nepamiršk parašiuto“.

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ tikslas – padėti jaunuoliams susigaudyti iš pirmo žvilgsnio nepaprastoje ir painioje socialinio draudimo sistemoje, laiku sužinoti ir įvertinti neoficialaus darbo pavojus, pasidomėti socialinėmis garantijomis.

Trečiokai ir dvyliktokai, kurie mokosi ekonomikos dalyko mokslo metų pradžioje gavo dovanos iš projekto atstovu – sąsiuviniai-pratybos su labai naudinga informacija apie socialinį draudimą, privalomą sveikatos draudimą. Per Nacionalinę karjeros svetainę 11-19 d. mokiniai apsilankė SODRA įmonėje.

Tam, kad projektas moksleiviams būtų ne tik naudingas, bet ir smagus, įdomus, dalyviai kviečiami išbandyti save protų kovose su Robertu Petrausku Gimnazijų Lygoje „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO 2018/2019“.

Pirmasis įskaitinis žaidimas vyko
LAPKRIČIO 22 d. 16 val. Vilniuje, Mykolo Biržiškos gimnazijoje.

VIETA: 3–4 vieta tarp 20 Vilniaus gimnazijų komandų B divizione

SVEIKINAME!

II turas – gruodžio 20 d.

Gimnazijos komanda:

  1. Elvina Aleksejeva (IVa)
  2. Viktorija Prokofjeva (IVb)
  3. Evelina Petrulevič (IVa)
  4. Ričardas Karalis (IIIb)
  5. Artur Brodovič (IIIb)

Atsarginiai nariai:

  1. Einaras Žužginas (IVb)
  2. Ron Kremer (IVc)

 

Daugiau informacijos apie projektą http://www.sodra.lt/lt/situacijos/svietimas

 

Ekonomikos mokytoja E. Stasiulevičienė

Partneriai