Išvyka į specializuotą užsienio parodą „Tarptautinių studijų dienos“

Rugsėjo 18 dieną Vilniaus Sofijos Kovalevskajos IV klasių mokiniai kartu su savo anglų kalbos mokytojais apsilankė didžiausioje specializuotoje parodoje Baltijos šalyse „Tarptautinių studijų dienos“. Joje dalyvavo tarptautinės anglų kalbos mokyklos, prestižinės privačios anglų kalbos mokyklos, koledžai ir universitetai iš įvairių pasaulio šalių. Mokiniai išklausė seminarą apie aukštojo mokslo nuolatines ir išplėstines programas Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Suomijoje ir kitose pasaulio šalyse.

Dalyvavimas šioje parodoje bei patrauklus jaunimui jos formatas, aktualią informaciją pateikiant per tiesioginį bendravimą, seminarus, susitikimus su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, yra viena iš taikomų mokymo(si) formų, kuri padeda mokiniams ugdyti gebėjimus išsikelti ir kryptingai siekti ambicingų ugdymo(si) tikslų (juos siejant su galimomis profesinėmis veiklomis) bei objektyviai įsivertinti gautą informaciją.

Anglų kalbos mokytojai

 

 

  • Optimized-IMG_20190918_133821

Partneriai