Intelektualinis ,,Noriu viską žinoti” žaidimas

Kovo 24 mokykloje vyko vis populiarėjantis intelektualinis ,,Noriu viską žinoti”  žaidimas, kuriame dalyvavo po vieną klasės komandą. Jau tradicija tapo buvusių mokinių, mokytojų ir tėvų komandų dalyvavimas  svarbiausiuose  mokyklos renginiuose. Kaip visada, aktų salėje tvyrojo  įtampos bei  azarto pritvinkusi atmosfera. Kai atrodė, kad dalyvių smegenys jau perkaitusios nuo mąstymo ir rungtis toliau nėra jėgų, prasidėdavo kitas žaidimo turas – dar įdomesnis –  žaidėjai susikaupdavo ir vėl aistringai įnikdavo  narplioti painius muzikos, kino ar literatūros klausimus.  Abejingų sausakimšoje salėje nebuvo – daugiau kaip 300 žmonių kvėpavo vienu žaidimo ritmu. Apibendrinus rezultatus  įvardintos geriausios kiekvienos paralelės komandos. Žaidimo čempionų titulus pelnė mokytojų grupė  ,,Pereinamasis amžius“ ir buvusių mokinių ,,Komanda“. Geriausia progimnazijos grupe tapo 8c klasei atstovavusi  grupė ,,Elementaru“ (68 balai ir 9-oji vieta),  o gimnazijos – 10a klasės komanda ,,DraugaiDraugai“ (71 balas ir 6-oji vieta).  Visi nominantai apdovanoti ,,saldžiaisiais“  prizais, diplomais, o kelioms komandoms įteikti  bilietai į 5D kino teatrą.

    Renginio organizatorius matematikos mokytojas Vitalij Kuzborskij

Rezultatai

Partneriai