Integruota pamoka

Integruota pamoka

Gegužės 5-ą dieną 3b klasėje vyko ypatingas renginys: aptariant V. Osejevos apsakymą   ,, Senelė”, pamokoje dalyvavo dvidešimt dvi trečiokų močiutės. Pradžioje bibliotekininkė V. Šubravaja papasakojo apie rašytoją, o po to vyko kūrybinis darbas pagal iš anksto perskaitytą apsakymą ,,Senelė”. Mokiniai skaitė ištraukas, aptarė pagrindinės veikėjos gyvenimą, nuoširdžiai pasakojo apie savo močiutes. Pamokos pabaigoje trečiokai joms padovanojo pačių užrašytus atvirukus, per technologijų pamokas pagamintus medalius ,,Pačiai geriausiai močiutei”, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles. Tai buvo įdomi, turininga, visiems daug džiaugsmo suteikusi pamoka, kurią vedė Ž. Ivanovskaja ir V. Šubravaja.

  • IMG_5352-Optimized
  • IMG_5358-Optimized
  • IMG_5364-Optimized
  • IMG_5366-Optimized
  • IMG_5372-Optimized
  • IMG_5376-Optimized
  • IMG_5378-Optimized
  • IMG_5380-Optimized

Partneriai