Integruota lietuvių, rusų, anglų kalbų pamoka

„Kiekviena karta turi savo herojus“

Kovo 9 – 10 dienomis Sofijos Kovalevskajos progimnazijos 8b klasės mokiniai rinkosi į  baigiamąją projekto „Tyrinėjimo menas“ pamoką. Lietuvių, rusų, anglų kalbos mokytojos kvietė juos pamąstyti , ar tikrai  kiekviena karta turi savo herojus.

Pamokos buvo parengtos pagal pasirinktus programinius literatūros kūrinius, kuriuos vienijo ta pati tema – veikėjų  heroizmas. Bendradarbiaudamos su projekto kūrėja Ieva Miškinyte, mokytojos parengė integruotas pamokas: Jelena Fomenko – rusų kalbos pamoką pagal N. Nekrasovo poemą „Rusijos moterys“, Asta Minikovičiūtė – lietuvių kalbos pamoką  pagal V. Krėvės padavimą „Milžinkapis“, Inesa Balaikienė – anglų kalbos pamoką pagal legendą „Robinas Hudas“. Pamokose mokiniai ne tik nagrinėjo literatūros kūrinius ir aiškinosi, ką reiškia būti herojumi, bet ir tyrinėjo  leksiką- rinko apibūdinančius herojus žodžius, frazes, žymėjosi  jas Miro  lentoje, o po to  sukūrė eilėraščius apie patikusius  nepaprastus veikėjus.

Programą „Tyrinėjimo menas“ įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“. Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.

  • Integruota pamoka LT
  • Integruota pamoka RU
  • Integruota pamoka EN (1)

Partneriai