I-III klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I etapo rezultatai

2019 m. lapkričio 8 ir 12 dienomis gimnazijoje vyko I-III klasių mokinių anglų kalbos olimpiados pirmas turas. Norą pasitikrinti anglų kalbos žinių ir gebėjimų lygį pareiškė 27 mokiniai. Geriausiai I klasių mokinių grupėje pasirodė Rimantas Šiupienis (I a). II-ąją vietą laimėjo I b klasės mokinė Erika Tunkevič. III-oji vieta I klasių mokinių grupėje atiteko Evelinai Jokubauskaitei (I b).

II klasių mokinių grupėje nugalėtoju tapo Tomas Ignatjevas (II b), II-ąją vietą laimėjo Ieva Tumanovičiūtė (II a). III-ąja vieta pasidalino Emily Elias (II a) ir Aleks Avižienis (IIc).

Buvo išrinkti ir geriausiai olimpiadoje pasirodžiusieji III klasių mokiniai. I-ąją vietą laimėjo Anastasija Kivilšaitė (III d) klasė, II-ąją vietą – Evelina Marcinkevič (III d).

Mokinius olimpiadai ruošė anglų kalbos mokytojai Galina Bogdanova, Natalija Žavoronok ir Vladimir Zaicev.

Nugalėtojams linkime sėkmės atliekant II-ojo etapo užduotis!