Gimnazistų susitikimas su tarptautinių studijų koordinatoriais

Spalio 11 dieną IVA klasės gimnazistai susitiko su tarptautinio mokymo ir projektų vadybininku V. Masioku ir studijų koordinatoriumi D. Murzin. Svečiai abiturientams pasakojo apie studijas užsienyje ir į ką atsižvelgiant reikėtų rinktis universitetus. Mokiniai, pasisėmę naudingų žinių, susitikimu liko labai patenkinti.

Gimnazistai apsilankė Vilniaus kolegijos ekonomikos fakultete

Rugsėjo 27 dieną III-IV klasių gimnazistai lankėsi Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete ir susipažino su fakulteto specialybėmis. Po paskaitos vyko praktinė veikla VIKO banke. Jos metu mokiniai susipažino su banko operatoriaus darbo specifika ir įtvirtino žinias. Po praktinės dalies gimnazistai užpildė atsiliepimų lapus. Dauguma mokinių labai aukštai įvertino fakulteto darbą ir parodė didelį susidomėjimą banko paslaugomis.

  • kalba.lt 10-11

Partneriai