Gimnazijos garbė-2017

Diena be mokslo -tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko. A. Einšteinas.

Mokykloje yra graži tradicija pagerbti ir apdovanoti puikiai besimokančius, aktyviai dalyvaujančius įvairiose veiklose, reprezentuojančius mokyklą mokinius.  Už mokyklos vardo garsinimą padėkomis apdovanotas 31 mokinys, olimpiadų ir konkursų laimėtojas. Padėkota mokytojams, parengusiems olimpiadų ir konkursų laimėtojus, garsinusiems gimnazijos vardą. Smagu pasidžiaugti, kad turime tiek gražių, kūrybingų, iniciatyvių gimnazistų. Trečius metus iš eilės mokyklos garbės laimėtoja tapo Viktorija Prokofjeva.

“MOKYKLOS GARBĖ 2017” nominaciją ir Direktorės vardo stipendiją laimėjo IIa klasės gimnazistė Viktorija Prokofjeva

Dar kartą sveikiname visus ir linkime, kad kiti mokslo metai būtų dar geresni ir turtingesni ne tik pasiekimais, bet ir geranoriškais darbais, pagarba, nuoširdžiais santykiais.

Pagalbos ir neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Liudmila Ovčinikova

Fotoreportažą parengė III c klasės gimnazistė Nadia Ronlev-Solupajeva

  • IMG_9582
  • IMG_9595

Partneriai